Kontakta oss idag

    Namn *

    Telefonnummer *

    Epost *

    Fastighetsadress + Ort

    Beskriv ert behov & förutsättningar

    R:ENS FASTIGHETSSERVICE AB

    Kontor
    Tel: 08-462 91 81
    E-mail: info@rens.se
     
    Adress: Hantverkarvägen 23B
    136 44 Handen
    Stockholms län
    Org.nr: 556295-2274
     
    Godkänd för F-Skatt

    VD och kalkyl
    Jonny Nordlöf
    070-772 82 42
    jonny@rens.se

    Arbetschef
    Tommy Tunér
    070-764 84 41
    tt@rens.se

    Transportansvarig
    Stefan Nilsson
    070-764 84 42
    stefan@rens.se

    Ekonomiansvarig
    Tina Rotinen
    070-444 73 35
    tina@rens.se

    Projektledare
    Gena Brorén
    073-669 89 34
    gena@rens.se

    Projektledare och kalkyl
    Michael Ringh
    079-079 99 90
    michael@rens.se


    Arbetsledare och Betonghåltagare
    Aibek Tashpulatov
    073-569 19 66
    aibek@rens.se


    Betonghåltagare
    Robert Lindroos
    070-404 59 63
    robert@rens.se


    Betonghåltagare
    Romeo D
    070-641 11 80
    romeo@rens.se

    Arbetsledare
    Dennis Edman
    073-610 74 46
    dennis@rens.se